MÖBLER / Skåp & hyllor / Köksskåp 10985317
nr 1098 5317
Köksskåp
Skjutluckor, modell äldre, längd: 104 cm, djup: 34 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2017
kl 18:58:04
22/3 21:59:33
100 kr
25/3 19:45:46